Powered by Smartsupp

Riwax RS06 Polish Poetsmiddel overig

SKU
<CI>1859318_3_overig
Nog %1 beschikbaar
Vanaf € 16,00
Riwax RS06 Polish Poetsmiddel
Hoogglans polijstmiddel voor het verwijderen van fijne krassen en hologrammen op gelcoat en lakken, creëert een intense diepe glans. Geschikt om snel een boot te behandelen, creëert de fijnste oppervlakken en hoogglans. Kan ook voor plexi- en acrylglas worden gebruikt. Siliconevrij.

Gebruik RS06

Je kunt de Riwax RS06 polish gebruiken voor:

  • Vervolgstap van Riwax RS04
  • Perfecte hoogglans van de gelcoat
  • Snelle reconditionering
  • Verwijdering van hologrammen

Breng een kleine hoeveelheid van Riwax RS06 aan op een licht geschuurde ondergrond. Werk met een roterende polijstmachine (800-1400 rpm) in combinatie met een medium of zachte polijstpad. Door met een verstuiver het oppervlak vochtig te houden wordt uitdroging van het polijstmiddel voorkomen. 
Voer geen druk uit op verse lak. In het geval van harde lak voer je het toerental langzaam op en oefen je meer druk uit. 

Blijf polijsten totdat het product goed is ingewreven. Verwijder polijstresten met een microvezeldoek en behandel het oppervlak als afwerking na met Riwax RS08, of voor een topresultaat met Riwax RS10.

Blijf polijsten totdat het product is ingewreven. Polijstresten kun je verwijderen met een microvezeldoek.

Eigenschappen

Geschikte polijstmachine: Riwax Polijstmachine
Geschikte polijstpad: witte spons
Tip: bescherm de hoogglans door het oppervlak af te werken met Riwax RS08 (Star Finish) of Riwax RS10 (Hard Wax).
Verhuur polijstmachine: Voor verhuur van een polijstmachine kunt u contact met ons opnemen voor beschikbaarheid op het gewenste moment.

Meer informatie
Artikelnummer 62-11003-1
Kleur Overig
Vrachtkosten Ja
Alleen_afhalen Nee
Artikelstatus Uitlopend
Barcode 7611905110034
Webactie 1|#FFFFFF|#000000|Riwax
Zoekwoorden Riwax
polijstmiddel RS06
compound RS06
poetsen
polijsten
Merk Riwax
Search engine powered by ElasticSuite